Bugün %10'a varan indirim fırsatını kaçırmayın. 1000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO.

Search

Ürünlerimizi gönderirken Aras Kargo firması ile çalışmaktayız. Paketi yırtık veya açılmış kargoları lütfen kabul etmeyiniz. Kurye paketi teslim ettiği sırada paketin içeriğini, herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı ürünleri kabul etmeyip kuryeye tutanak tutturunuz. 

Kargo masrafları satın alma ve iade süreçlerinde firmamız tarafından karşılanmaktadır. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir.

Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden firmamız sorumlu değildir. Bazı paketlerimiz içerisinde doğal ve el yapımı ürünler bulunmaktadır.

Paketten çıkan ürün ile fotoğrafı arasında renk ve doku farklılıkları bulunabileceğini lütfen unutmayınız. Antika olarak belirtilmiş ürünler benzersiz olup, kendi aralarında ufak tasarım farklılıkları bulundurabilirler. Ürünün işlevinde veya kalitesinde bir sorun olmadığı sürece hatalı değildir.

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi
× Whatsapp